6SW180MX
RubyconRubycon
Rubycon
Attēls var būt attēlojums. Skatīt produkta detaļas.
Produktu pārskats
Daļas numurs: 6SW180MX
Ražotājs / zīmols: Rubycon
Produkta apraksts CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Datu lapas: 6SW180MX.pdf
RoHs statuss Bez svina / RoHS atbilstība
Krājumu stāvoklis 80092 pcs stock
Nosūtīt no Honkonga
Sūtīšanas ceļš DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80092 pcs
atsauces cena (ASV dolāros)
2000 pcs
Pieprasīt citātu
  • Daudzums:
Lūdzu, norādiet savu mērķa cenu, ja daudzums pārsniedz attēlotos.
  • Daļas numurs
  • Kompānijas nosaukums
  • Kontakta vārds
  • E-pasts
  • Ziņa
6SW180MX specifikācijas
Daļas numurs 6SW180MX Ražotājs Rubycon
Apraksts CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Bez svina / RoHS atbilstība
Pieejamais daudzums 80092 pcs Datu lapas 6SW180MX.pdf
Spriegums - nominālā 6.3V Tips Polymer
Tolerance ±20% Zemes virsmas zemes lielums -
Izmērs / Izmēri 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sērija PC-CON, SW
Vērtējumi - Iepakojums Tape & Reel (TR)
Iepakojums / lieta 2917 (7343 Metric) Darbības temperatūra -55°C ~ 105°C
Montāžas tips Surface Mount Mūžs @ temp. 2000 Hrs @ 105°C
Vadošā atstarpe - Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.114" (2.90mm) ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) 9 mOhm
Detalizēts apraksts 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Ietilpība 180µF