STTH2002G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002G Image
Attēls var būt attēlojums. Skatīt produkta detaļas.
Produktu pārskats
Daļas numurs: STTH2002G
Ražotājs / zīmols: STMicroelectronics
Produkta apraksts DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK
Datu lapas: STTH2002G.pdf
RoHs statuss Bez svina / RoHS atbilstība
Krājumu stāvoklis 2744 pcs stock
Nosūtīt no Honkonga
Sūtīšanas ceļš DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2744 pcs
Pieprasīt citātu
  • Daudzums:
Lūdzu, norādiet savu mērķa cenu, ja daudzums pārsniedz attēlotos.
  • Daļas numurs
  • Kompānijas nosaukums
  • Kontakta vārds
  • E-pasts
  • Ziņa
STTH2002G specifikācijas
Daļas numurs STTH2002G Ražotājs STMicroelectronics
Apraksts DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Bez svina / RoHS atbilstība
Pieejamais daudzums 2744 pcs Datu lapas STTH2002G.pdf
Spriegums - maksimālais reverss (maksimālais) Standard Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja 20A
Spriegums - sadalījums D2PAK Sērija -
RoHS statuss Tube Reverss atkopšanas laiks (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Pretestība @ Ja F, - Polarizācija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Darba temperatūra - savienojums 40ns Montāžas tips Surface Mount
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 3 (168 Hours) Ražotāja daļas numurs STTH2002G
Paplašināts apraksts Diode Standard 200V 20A Surface Mount D2PAK Diode konfigurācija 10µA @ 200V
Apraksts DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr 1.1V @ 20A
Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi) 200V Ietilpība @ Vr, F 175°C (Max)
Sūtījums
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT piegādes laiks būs 2-4 dienas lielākajā daļā pasaules valstu.
FedexDHLUPSTNT
PĒC PĀRDOŠANAS GARANTIJAS
Saistītās atzīmes
Saistītie produkti
STTH2002G-TR
STTH2002G-TR
Ražotāji: STMicroelectronics
Apraksts: DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK