SCFS10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Attēls var būt attēlojums. Skatīt produkta detaļas.
Produktu pārskats
Daļas numurs: SCFS10000
Ražotājs / zīmols: Semtech
Produkta apraksts DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Datu lapas: SCFS10000.pdf
RoHs statuss Satur svinu / RoHS neatbilstošu
Krājumu stāvoklis 332 pcs stock
Nosūtīt no Honkonga
Sūtīšanas ceļš DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
atsauces cena (ASV dolāros)
25 pcs
Pieprasīt citātu
  • Daudzums:
Lūdzu, norādiet savu mērķa cenu, ja daudzums pārsniedz attēlotos.
  • Daļas numurs
  • Kompānijas nosaukums
  • Kontakta vārds
  • E-pasts
  • Ziņa
SCFS10000 specifikācijas
Daļas numurs SCFS10000 Ražotājs Semtech Corporation
Apraksts DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Satur svinu / RoHS neatbilstošu
Pieejamais daudzums 332 pcs Datu lapas SCFS10000.pdf
Spriegums - maksimālais reverss (maksimālais) Standard Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja 1.5A
Spriegums - sadalījums - Sērija -
RoHS statuss Bulk Reverss atkopšanas laiks (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Pretestība @ Ja F, - Polarizācija Axial
Darba temperatūra - savienojums 150ns Montāžas tips Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 1 (Unlimited) Ražotāja daļas numurs SCFS10000
Paplašināts apraksts Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole Diode konfigurācija 5µA @ 10000V
Apraksts DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr 19.8V @ 3A
Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi) 10000V (10kV) Ietilpība @ Vr, F -55°C ~ 150°C