DNR30US24
XP PowerXP Power
DNR30US24 Image
Attēls var būt attēlojums. Skatīt produkta detaļas.
Produktu pārskats
Daļas numurs: DNR30US24
Ražotājs / zīmols: XP Power
Produkta apraksts AC/DC CONVERTER 24V 30W
Datu lapas: DNR30US24.pdf
RoHs statuss Bez svina / RoHS atbilstība
Krājumu stāvoklis 2777 pcs stock
Nosūtīt no Honkonga
Sūtīšanas ceļš DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2777 pcs
atsauces cena (ASV dolāros)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Pieprasīt citātu
  • Daudzums:
Lūdzu, norādiet savu mērķa cenu, ja daudzums pārsniedz attēlotos.
  • Daļas numurs
  • Kompānijas nosaukums
  • Kontakta vārds
  • E-pasts
  • Ziņa
DNR30US24 specifikācijas
Daļas numurs DNR30US24 Ražotājs XP Power
Apraksts AC/DC CONVERTER 24V 30W Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Bez svina / RoHS atbilstība
Pieejamais daudzums 2777 pcs Datu lapas DNR30US24.pdf
Spriegums - izeja 4 - Spriegums - izeja 3 -
Spriegums - izeja 2 - Spriegums - izlaide 1 24V
Spriegums - Izolācija 3kV Spriegums - ievade 90 ~ 264 VAC
Tips Enclosed Izmērs / Izmēri 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Sērija DNR Jauda (vatos) 30W
Citi vārdi 1470-1099 Darbības temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Rezultātu skaits 1 Montāžas tips DIN Rail
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) Not Applicable Obligātā minimālā slodze No
Efektivitāte 86% Detalizēts apraksts Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Pašreizējais - izlaide (maksimālais) 1.25A Apstiprinājumi CE