SCFS8000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Attēls var būt attēlojums. Skatīt produkta detaļas.
Produktu pārskats
Daļas numurs: SCFS8000
Ražotājs / zīmols: Semtech
Produkta apraksts DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
Datu lapas: SCFS8000.pdf
RoHs statuss Satur svinu / RoHS neatbilstošu
Krājumu stāvoklis 446 pcs stock
Nosūtīt no Honkonga
Sūtīšanas ceļš DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
atsauces cena (ASV dolāros)
25 pcs
Pieprasīt citātu
  • Daudzums:
Lūdzu, norādiet savu mērķa cenu, ja daudzums pārsniedz attēlotos.
  • Daļas numurs
  • Kompānijas nosaukums
  • Kontakta vārds
  • E-pasts
  • Ziņa
SCFS8000 specifikācijas
Daļas numurs SCFS8000 Ražotājs Semtech Corporation
Apraksts DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Satur svinu / RoHS neatbilstošu
Pieejamais daudzums 446 pcs Datu lapas SCFS8000.pdf
Spriegums - maksimālais reverss (maksimālais) Standard Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja 500mA
Spriegums - sadalījums - Sērija -
RoHS statuss Bulk Reverss atkopšanas laiks (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Pretestība @ Ja F, - Polarizācija Axial
Darba temperatūra - savienojums 150ns Montāžas tips Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 1 (Unlimited) Ražotāja daļas numurs SCFS8000
Paplašināts apraksts Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Diode konfigurācija 1µA @ 8000V
Apraksts DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr 16.2V @ 3A
Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi) 8000V (8kV) Ietilpība @ Vr, F -55°C ~ 150°C